„Nie czy, ale jak sztuczna inteligencja zmieni oblicze edukacji” pod takim hasłem odbędzie się debata organizowana przez Instytut Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego oraz Technopark Pomerania.


Sztuczna inteligencja staje się nieodłącznym elementem naszej rzeczywistości tworząc nowe możliwości, ale też zagrożenia. W sposób bardzo dynamiczny edukacja staję się częścią przemian powodowanych technologicznym postępem. Jak wykorzystać nowe narzędzia, ale też sprostać stwarzanym przez nie wyzwaniom? Jak bronić się przed plagiatami? Czy sztuczna inteligencja zastąpi nauczycieli akademickich? – m.in. na te pytania w rozmowie z dr. Konradem Wojtyłą odpowiadają Prof. dr hab. Iga Rudawska – dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów oraz dr Tomasz Kufel i dr Grzegorz Wojarnik.
’;

Debata odbędzie się 20 czerwca 2023 roku w godzinach 12:00-13:30 w Auli Nowej budynku Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Adama Mickiewicza 64 w Szczecinie. Wszystkich tych, którzy nie zdołają dołączyć do nas na Mickiewicza 64, zapraszamy do obejrzenia transmisji YouTube za pośrednictwem mediów Uniwersytetu Szczecińskiego.

www.niusradio.pl