Wydarzenie związane z VIII Naukowo-praktycznymi Warsztatami dla Studentów „Workshop in Management” organizowanymi przy współpracy Katedry Zarządzania Przedsiębiorstwem, Instytutu Zarządzania oraz Katedry Ekonomii, Instytutu Ekonomii i Finansów oraz ABK Uniwersytetu Szczecińskiego.

Wydarzenie jest także związane z cykliczną międzynarodową Konferencją B2B organizowaną przez AGH w Krakowie i Uniwersytet Szczeciński, a także Eksperckimi Czwartkami organizowanymi przez Akademickie Biuro Karier US.

  • Pierwsza sesja to spotkanie z Przedsiębiorcami i jednocześnie Absolwentami Uniwersytetu Szczecińskiego, które będzie w formie debaty na temat „Szanse i zagrożenia w biznesie”. Celem dyskusji będzie zaprezentowanie ścieżek kariery Absolwentów, aktywności przedsiębiorczej w czasie studiów oraz w praktyce zarządzania organizacjami. 
  • Druga sesja „Blaski i cienie własnej działalności” będzie dotyczyła działań przedsiębiorczych na rynku szczecińskim przez młodych Przedsiębiorców oraz ich planów na przyszłość.
  • Sesja trzecia to „Oko w oko z Ekspertami”, czyli w ramach Eksperckich Czwartków organizowanych przez ABK odbędą się konsultacje oraz rozmowy z Ekspertami przy stolikach kawowych, również w języku angielskim.
  • Dodatkową możliwością prezentacji swojej wiedzy oraz realizowanych badań jest wirtualna sesja posterowa.  


Przy okazji odpowiadając na zapotrzebowanie Studentów zostały zaprojektowane przerwy z kawowym WiR-owaniem.

 

data i godzina: 11 maja 2023, rozpoczęcie godzina 11:00, zakończenie godzina 15:00


miejsce:

Rektorat Uniwersytetu Szczecińskiego 

Aleja Papieża Jana Pawła II 22a, Szczecin 70-453

Sala Senatu

organizator:

Katedra Zarządzania Przedsiębiorstwem Instytut Zarządzania; Katedra Ekonomii Instytut Ekonomii i Finansów, Akademickie Biuro Karier

strona internetowa:

abk.usz.edu.pl

b2b.usz.edu.pl