W imieniu Dyrektora Instytutu Ekonomii i Finansów, prof. dr hab. Igi Rudawskiej, serdecznie zapraszamy nauczycieli i uczniów na Dni Otwarte organizowane na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarządzania Uniwersytetu Szczecińskiego. Wydarzenie obędzie się 7 grudnia (środa) br. w godzinach 9.00- 14.00 w Kampusie Mickiewicza 64.
’
Podczas wydarzenia kandydaci na studia będą mogli m.in.: poznać ofertę edukacyjną Wydziału (kierunki studiów: Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Ekonomiczno-Prawny, Informatyka i Ekonometria, Economics and IT Applications, International Economics);
- wziąć udział w wykładach, warsztatach oraz quizach;
- zapoznać się z działalnością kół naukowych, porozmawiać ze studentami,
- wysłuchać koncertu muzycznego.
’
Podczas spotkań przedstawimy najważniejsze informacje, odpowiemy na wszystkie pytania i postaramy się rozwiać wszelkie wątpliwości.
’