Przewodniczący i Rada Naukowa Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego informują, że dnia 27 listopada 2023 r. (poniedziałek) o godz. 9:00 odbędzie się publiczna obrona rozprawy doktorskiej mgr. Karola Leszczyńskiego na temat:   Innowacje w kształtowaniu konkurencyjności przedsiębiorstw publicznej komunikacji samochodowej na regionalnym rynku przewozów pasażerskich.

Promotor: prof. dr hab. Piotr Niedzielski – Uniwersytet Szczeciński

Recenzenci:

• dr hab. Bogusław Liberadzki – Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
  • dr hab. Wojciech Drożdż, prof. US – Uniwersytet Szczeciński
    ;

Z rozprawą doktorską można zapoznać się w filii Biblioteki Głównej Uniwersytetu Szczecińskiego przy ul. Mickiewicza 64.
;

Publiczna obrona rozprawy doktorskiej zostanie przeprowadzona w trybie zdalnym, zgodnie z Zarządzeniami nr 44/2020 oraz 45/2020 Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego z dnia 27 kwietnia
2020 r. (dostępnymi w Biuletynie Informacji Publicznej US: bip.usz.edu.pl).
;
Uczestnictwo w publicznej obronie jest możliwe po uprzedniej rejestracji za pomocą formularza (link) w celu uzyskania dostępu do spotkania. Zgłoszenia udziału będą przyjmowane do dnia 27 listopada 2023 r. do godz. 8:00.

Zawiadomienie

Autoreferat