26 kwietnia br. w Instytucie Ekonomii Finansów i Zarządzania odbył się „Business Day – sukces na rynku pracy”. W wydarzeniu ogółem wzięło udział ponad 100 studentów.

Wydarzenie było podzielone na dwa etapy:

• Część wykładową poprowadził dr Artur Gnat Prezes DOM MARKI Max von Jastrov Sp. z o.o. przedstawiając temat „Rekrutacja w procesie zarządzania wizerunkiem przedsiębiorstwa, czyli co warto uświadomić sobie i pracodawcy?”

• Część warsztatową, podnoszącą umiejętności komunikacyjne, negocjacyjne i adaptacyjne do wymogów sytuacji oraz środowiska na rynku pracy pt. „Atrakcyjny” pracownik, czyli jaki? „Atrakcyjny” pracodawca, czyli jaki? poprowadziła  Elżbieta Stelmach, trenerka biznesu,

Studenci, którzy wzięli udział w wydarzeniu przyznali, że wiedza, którą zdobyli podczas Business Day znacząco wpłynęła na ich świadomość dotyczącą realiów rynku pracy oraz możliwości współpracy w regionie.

Z radością informujemy, że Instytut Ekonomii i Finansów planuje kolejne cykliczne wydarzenia w ramach Business Day!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.