19 października br. w Instytucie Ekonomii Finansów i Zarządzania odbył się „Business Day – strategiczne czynniki sukcesu na rynku pracy”. W wydarzeniu ogółem wzięło udział ponad 125 studentów.

Wydarzenie było podzielone na dwa etapy:

Część wykładową poprowadzili:

• Pan Andrzej Przewoda Dyrektor ,Wojewódzkiego Urzędu Pracy, przedstawiając temat: „Rynek pracy w województwie zachodniopomorskim – stan obecny, prognozy i wyzwania”.
  • Pani Eliza Szwec, reprezentująca Profi Competence Europe sp. z o.o., przedstawiająca temat: „Rozwój kompetencji społecznych drogą do sukcesu na rynku pracy”.

Część warsztatową, podnoszącą umiejętności komunikacyjne i negocjacyjne na rynku pracy pt. „Moja kariera- jęczing czy podejmowanie wyzwań?”, prowadziła Pani Elżbieta Stelmach, trenerka biznesu.

Studenci, którzy wzięli udział w wydarzeniu przyznali, że wiedza, którą zdobyli podczas Business Day znacząco wpłynęła na ich świadomość dotyczącą realiów rynku pracy oraz możliwości współpracy w regionie.

Z radością informujemy, że Instytut Ekonomii i Finansów planuje kolejne cykliczne wydarzenia w ramach Business Day!

Zapraszamy do obejrzenia relacji z wydarzenia.