Przed nami ferie – wolne dni na odpoczynek i podróże. Dobrze wykorzystać ten czas dla siebie – na swój rozwój. Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza w podróż – podróż w głąb siebie! Możesz czas ferii spędzić z ABK US na warsztatach rozwojowych.


Zapoznaj się z programem „Ferii z ABK US”:

21.02.2022, godz. 10.00-15.00

„Poznaj siebie”

*Warsztaty interaktywne online, MS Teams

Podczas warsztatów będziesz mieć możliwość przetestowania się kilkoma badaniami wykorzystywanymi w procesie doradczym, dzięki czemu poznasz swoje umiejętności oraz mocne strony.

Dzięki temu stworzysz obraz siebie, ponazywasz swoje cechy i umiejętności, co z pewnością przyda się np. podczas rozmowy rekrutacyjnej.

22-23.02.2022, godz. 10.00-15.00

„Podróż Bohatera – droga do celu”

*Warsztaty interaktywne online, MS Teams

W czasie dwudniowych warsztatów odbędziemy niezwykłą podróż z wykorzystaniem gry online, pełnej refleksji i metafor.

Jaka jest droga bohatera do realizacji celu? Wszyscy chcemy osiągnąć CELE, bez względu na to, kim jesteśmy. Wszyscy chcemy nauczyć się odnosić sukcesy, spełniać własne pragnienia, zmieniać swoje życie.

Potrzebujesz określić lub na nowo zdefiniować swój cel i wiedzieć jak go osiągnąć (np. cel związany z życiem zawodowym, dotyczącym np. wyborem drogi zawodowej lub edukacyjnej, zmiany ścieżki kariery, awansu, założenia własnej firmy)?

Zapraszamy!

24.02.2022, godz. 12.00

„Pułapki wystąpień publicznych”, webinar z pracodawcą, live na FB

W trakcie godzinnego spotkania porozmawiamy o umiejętności wystąpień publicznych, która często określana jest mianem kompetencji przyszłości. Skupimy się na sześciu pułapkach, które czyhają na mówców i trenerów – nie tylko początkujących.

Na zakończenie odpowiemy na pytanie: co można zrobić by uniknąć tych zagrożeń?

Szkolenie jest dedykowane wszystkim obecnym i przyszłym mówcom, trenerom i liderom.

25.02.2022, godz. 10.00-15.00

Profesjonalne CV i nie tylko

*Warsztaty interaktywne online, MS Teams

Warsztaty zaprojektowane z myślą o osobach stawiających pierwsze kroki na rynku pracy. Podczas spotkania dowiesz się więcej o tym jak zbudować profesjonalne CV, jakich błędów nie popełniać, a co podkreślić. Będziemy bazować na konkretnych przykładach, które pomogą Ci zastosować nasze wskazówki w praktyce.

A poza tym konkursy, konkursy 😊 Sprawdź profile ABK US na FB i IG

Warsztaty kierowane są przede wszystkim do studentów 4 ostatnich semestrów i organizowane są w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0 – STREFA KARIERY” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.