Warsztaty, szkolenia, webinary, spotkania, konsultacje – każdy znajdzie coś dla siebie podczas tygodnia „Gra o Karierę – Biura Karier dla Ciebie”, który w tym roku organizowany jest w dniach 6-10 marca 2023 r. pod hasłem „Etat czy własna firma – wybierz swoją drogę kariery”.

Ogólnopolski projekt jest organizowany pod patronatem Komisji ds. Akademickich Biur Karier przy KRASP. Z uwagi na to, że wiele działań realizowanych jest online, studenci Uniwersytetu Szczecińskiego mogą wziąć udział w wydarzeniach organizowanych przez biura karier z całej Polski np. Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, Biuro Karier Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Biuro Karier Uniwersytetu Jagiellońskiego i wiele, wiele innych! A wszystko to bezpłatnie!

’

Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego we współpracy z pracodawcami i instytucjami proponuje warsztaty:

• 6 marca 2023 r., godz. 13.00 – 16.30 – stacjonarnie – Roleplay w życiu zawodowym, prowadzący: Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego, Stowarzyszenie Chowaniec
  • 7 marca 2023 r., godz. 10.00 – 12.00 – online – Co z tą pracą zdalną? Pigułka wiedzy o najnowszych zasadach, prowadzący: Państwowa Inspekcja Pracy. Okręgowy Inspektorat Pracy w Szczecinie
  • 8 marca 2023 r., godz. 10.00 – 12.00 – online – Pierwsze kroki na ścieżce kariery w IT, prowadzący: Sii sp. z o.o.
  • 9 marca 2023 r., godz. 13.00 – 15.00 – stacjonarnie – Personal branding, prowadzący: Technopark Pomerania.

W tym roku poza wieloma warsztatami, szkoleniami i innymi propozycjami przygotowanymi przez biura karier w całej Polsce (można je sprawdzić na stronie wydarzenia: graokariere.usz.edu.pl) przygotowano także pasmo wspólne.

Od poniedziałku do piątku w godz. 12.00-13.00 na studentów z polskich uczelni wyższych czekają ciekawe debaty i szkoleniach online:

• Komunikacja jako kluczowa kompetencja w projektowaniu ścieżki kariery – poniedziałek 6 marca, szczegóły,
  • Pozyskiwanie funduszy na rozpoczęcie działalności gospodarczej – wtorek 7 marca, szczegóły,
  • Wszystko co musisz wiedzieć o działalności gospodarczej w 2023 roku – środa 8 marca, szczegóły,
  • Czy roboty zabiorą nam pracę? Trendy i kierunki zmian na rynku pracy – czwartek 9 marca, szczegóły,
  • Etat – czy własna firma, co wybrać w dzisiejszych czasach? – piątek 10 marca, szczegóły, debata, w której udział weźmie przedstawiciel woj. zachodniopomorskiego m.in. Pan Prezes Marek Kubik z Agencji Rozwoju Metropolii Szczecińskiej.

Zapraszamy do udziału.