Serdecznie zachęcamy wszystkich do udziału w II Ogólnopolskiej Konferencji LSI – „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”, która odbędzie się 24 lutego 2022 roku o godzinie 17:00.


Lokalne Spotkania Interdyscyplinarne są inicjatywą cyklu konferencji organizowanych przez Interdyscyplinarne Koło Naukowe Szkoły Doktorskiej Uniwersytetu Szczecińskiego. Spotkania mają ustalony wcześniej temat przewodni, który prezentowany jest przez prelegentów z różnych dyscyplin. Po wypowiedziach następuje omawianie przedmiotowego tematu w formie dyskusji. 

Konferencja rozpoczyna się o godz. 17:00. Wystąpi maksymalnie 10 prelegentów, każdy z uczestników czynnych będzie mieć 10 minut na wystąpienie. Następnie odbędzie się dyskusja nad prezentowanymi zagadnieniami, w którym udział będą mogli wziąć również uczestnicy bierni. Czas przewidziany na dyskusję: półtorej godziny. Zarówno udział czynny jak i bierny jest darmowy. Liczba miejsc uczestnictwa czynnego ograniczona – nie decyduje kolejność zgłoszeń. Organizator zastrzega sobie prawo do wyboru zgłoszeń. 

Tematem przewodnim II Ogólnopolskiej Konferencji „LSI” jest „Interdyscyplinarne ujęcie niepełnosprawności”.

Zapraszamy do zapisów na uczestnictwo czynne konferencji » link 

oraz na uczestnictwo bierne » link 

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu pod adresem e-mail: iksdus@usz.edu.pl

Platforma konferencji: MS Teams. 

Nabór zgłoszeń trwa do 13 lutego 2022 r.godz. 23:59.  

Serdecznie zapraszamy do śledzenia strony wydarzenia, na której publikowane będą informacje dotyczące konferencji » link