Zapraszamy na spotkanie w dniu 18.05.2021 o godz. 16.00 z naszym gościem ze Związku Banków Polskich, który opowie jak uzyskać Europejski Certyfikat Bankowca EFCB 3E oraz o pożądanych kompetencjach przyszłości z sektora finansowego.

;
Chcesz dowiedzieć się o korzyściach z uzyskania Certyfikatów Związku Banków Polskich? O tych zagadnieniach opowie nasz gość – Pan Wojciech Golicz, Doradca Zarządu Związku Banków Polskich, który współpracuje z bankami, uczelniami, instytucjami publicznymi na rzecz podnoszenia kwalifikacji kadr finansowych i określania zakresu wymaganych kompetencji dla poszczególnych obszarów biznesowych.

l

Zaproszenie adresujemy do wszystkich zainteresowanych studentów/absolwentów o profilu bankowo-finansowym i ekonomicznym, którzy chcieliby poznać sposoby na uatrakcyjnienie swojej pozycji zawodowej na rynkach finansowych. Uzyskanie ECB EFCB 3E jest także jednym z warunków ubiegania się w przyszłości o stopień zawodowy Dyplomowany Pracownik Bankowy, potwierdzony Certyfikatem ZBP.
Passcode: iT5YCf