Serdeczne podziękowania Pracownikom Instytutu Ekonomii i Finansów za zaangażowanie w przygotowanie Szlachetnej Paczki dla wielodzietnej rodziny ze Szczecina. Zebraliśmy 5 968 zł i mnóstwo rzeczy, w tym zakupiliśmy m.in. lodówkę, węgiel, tablet i wózek.

Łącznie przekazaliśmy 13 zapakowanych po brzegi kartonów z jedzeniem, środkami czystości, odzieżą, zabawkami i wymarzonymi prezentami.

Dzięki wsparciu Koła Naukowego „Impuls” Ekonomii Behawioralnej i  Makroekonomii przygotowaliśmy drugą paczkę dla samotnego seniora.

Cieszymy się, że razem zmieniamy historie rodzin na lepsze!

Dyrektor Instytutu Ekonomii i Finansów prof. dr hab. Iga Rudawska

Obdarowani przekazują wyrazy ogromnej wdzięczności oraz życzenia zdrowych i spokojnych Świąt!

„Był sobotni wieczór, kiedy dojechaliśmy z prezentami dla rodziny. Pan Wojciech ze starszymi dziećmi od razu pomogli je wypakowywać. Gdy wszystkie paczki zostały wniesione, ledwo zmieściły się w małym pokoju. Zaczęło się radosne otwieranie paczek przez dzieci. Dziewczynki cieszyły się z butów, od razu je przymierzyły. Krzysiu, gdy znalazł paczkę, w której były prezenty dla niego od razu chciał się bawić. Najbardziej spodobał mu się tor z samochodzikami. Maciej ucieszył się z gry na xboxa. Mały Bartek z emocji zasnął na rękach mamy. Pan Wojtek z boku przyglądał się radości swoich dzieci. Ucieszył się z otrzymanej lodówki, dzięki czemu będą mieli gdzie trzymać całą żywność. Pani Monika najbardziej ucieszyła się z chemii, a także z bonów na żywność. Nie zapomniano również o babci i dla niej przygotowano drobny upominek. Babcia była bardzo wzruszona z radości swojej rodziny.”

Słowo od Wolontariusza

Dziękuję za Państwa dobre serce. Dzięki otrzymanej pomocy rodzina będzie miała dobry start w nowe mieszkanie, a tym samym nowe życie. W trakcie spotkania czułam radość i wzruszenie. Rodzina otrzymała wszystko o co prosiła, a nawet i więcej. Dziękuję za zaangażowanie. Życzę zdrowych i pogodnych Świąt.