Porządek obrad posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Ekonomii i Finansów

w dniu 02.06.2022, godz. 12:00, sala 127

1. Zatwierdzenie porządku obrad.
  2. Zatwierdzenie protokołu posiedzenia Rady Naukowej z 5 maja 2022 r.
  3. Komunikaty przewodniczącego.
  4. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr Aleksandry Kieres w dyscyplinie ekonomia i finanse.
  5. Wniosek mgr Iwony Olek w sprawie przedłużenia terminu uzyskania stopnia doktora do 31 marca 2023 roku.
  6. Wniosek mgr Anny Suchockiej w sprawie przedłużenia terminu uzyskania stopnia doktora do 31 maja 2023 roku.
  7. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr. Bronisława Bryla o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej (posiedzenie komisji ds. przewodu doktorskiego zaplanowane jest na 2 czerwca br. godz. 10:30).
  8. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Joanny Kowalik o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  9. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego dr. hab. Piotra Kwiatkiewicza o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  10. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Agnieszki Moskal o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  11. Powołanie komisji doktorskiej do przeprowadzenia czynności w postępowaniu o nadanie stopnia naukowego doktora mgr. Markowi Kowalczykowi.
  12. Wniosek mgr Katarzyny Kozłowskiej o przedłużenie terminu zdawania egzaminów doktorskich.
  13. Wniosek mgr. inż. Mateusza Dziechciarza o przedłużenie terminu zdawania egzaminów doktorskich.
  14. Wniosek o powołanie komisji ds. przewodu doktorskiego mgr. Pawła Reczulskiego.
  15. Wniosek o wyznaczenie mgr. Pawłowi Reczulskiemu egzaminów doktorskich i ich terminów oraz powołanie składów komisji egzaminów.
  16. Wniosek o powołanie komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Agaty Stachurskiej.
  17. Wniosek o powołanie komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Olgi Wyszkowskiej-Kaniewskiej.
  18. Wniosek o wyznaczenie mgr Oldze Wyszkowskiej-Kaniewskiej egzaminów doktorskich i ich terminów oraz powołanie składów komisji egzaminów.
  19. Zaopiniowanie kandydatury dr Natalii Marskiej-Dzioby do Komisji dyscyplinarnej dla doktorantów.
  20. Zaopiniowanie kandydatury dr. Sebastiana Gnata do Odwoławczej komisji dyscyplinarnej dla doktorantów.
  21. Wnioski o przyznanie nagród Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego.
  22. Sprawy różne .