Porządek obrad posiedzenia Rady Naukowej Instytutu Ekonomii i Finansów

w dniu 07.07.2022, godz. 12:00 – tryb zdalny

1. Zatwierdzenie porządku obrad.
  2. Zatwierdzenie protokołu posiedzenia Rady Naukowej z 2 czerwca 2022 r.
  3. Komunikaty przewodniczącego.
  4. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Moniki Dzikowskiej o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  5. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Renaty Husiatyńskiej o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  6. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Agnieszki Łopatki o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej (posiedzenie komisji ds. przewodu doktorskiego zaplanowane jest na 7 lipca br. godz. 11:30).
  7. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr. Bartosza Oliwy o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  8. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr. Michała Piechockiego o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  9. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Agaty Stachurskiej o wyznaczenie recenzentów rozprawy doktorskiej.
  10. Wniosek mgr Olgi Wyszkowskiej-Kaniewskiej o zwolnienie z egzaminu doktorskiego z języka angielskiego.
  11. Wniosek o powołanie komisji ds. przewodu doktorskiego mgr. Piotra Zabadały.
  12. Wniosek o wyznaczenie mgr. Piotrowi Zabadale egzaminów doktorskich i ich terminów oraz powołanie składów komisji egzaminów.
  13. Sprawy różne.