Porządek obrad posiedzenia Rady Naukowej

Instytutu Ekonomii i Finansów

w dniu 07.12.2023, godz. 14:00 – tryb zdalny

1. Zatwierdzenie porządku obrad.
  2. Zatwierdzenie protokołu posiedzenia Rady Naukowej w dniu 9 listopada 2023 r.
  3. Komunikaty przewodniczącego.
  4. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. Mateusza Dziechciarza.
  5. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Henhappel.
  6. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr Sylwii Kowalskiej.
  7. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. Jakuba Lasoty.
  8. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. Karola Leszczyńskiego.
  9. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. Pawła Mieczana.
  10. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr. inż. Oliwii Mróz-Malik.
  11. Zatwierdzenie wyniku publicznej obrony rozprawy doktorskiej mgr Anny Pilarczyk-Naprawski.
  12. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Małgorzaty Butrymowicz-Łapińskiej o przyjęcie rozprawy doktorskiej i dopuszczenie jej do publicznej obrony (posiedzenie komisji ds. przewodu doktorskiego jest zaplanowane na 5 grudnia 2023 r. godz. 11:30).
  13. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Magdaleny Wasylkowskiej o przyjęcie rozprawy doktorskiej i dopuszczenie jej do publicznej obrony (posiedzenie komisji ds. przewodu doktorskiego jest zaplanowane na 4 grudnia 2023 r. godz. 11:35).
  14. Zaopiniowanie wniosku o przyznanie dr. Michałowi Prusinowskiemu stypendium Ministra Edukacji i Nauki dla wybitnych młodych naukowców.
  15. Wniosek komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Magdaleny Wasylkowskiej o zmianę składu komisji ds. przewodu doktorskiego.
  16. Wniosek o powołanie komisji ds. przewodu doktorskiego mgr Marty Grupy.
  17. Wniosek o wyznaczenie mgr Marcie Grupie egzaminów doktorskich i ich terminów oraz powołanie składów komisji egzaminów.
  18. Zaopiniowanie projektu zarządzenia Rektora Uniwersytetu Szczecińskiego w sprawie ustalenia Księgi identyfikacji wizualnej w Uniwersytecie Szczecińskim.
  19. Sprawy różne.