W rozmowie z dr hab. Katarzyną Byrką-Kitą, prof. US z Katedry Finansów i Bankowości poznajemy receptę na dobrą pracę dyplomową. Na rozmowę zaprasza dr hab. Sławomir Franek, prof. US.

.
Podczas gali, która odbyła się 29 stycznia br. Fundacja Giełdy Papierów Wartościowych ogłosiła wyniki 10. edycji konkursu na prace licencjackie i magisterskie o nagrodę Prezesa Zarządu GPW. W tegorocznej edycji do konkursu wpłynęło łącznie 66 prac z 21 polskich uczelni. W kategorii prac licencjackich pierwszą nagrodę zdobył student kierunku finanse i rachunkowość naszego Uniwersytetu Nataniel Wypych za pracę „Wpływ komunikatu o powołaniu prezesa zarządu na stopy zwrotu spółek notowanych na GPW w latach 2000 – 2016”.