Giełda Papierów Wartościowych zaprasza do gry, w której można inwestować jak na prawdziwej giełdzie, a także wygrać cenne nagrody pieniężne oraz staż na GPW.

l
Na zwycięzcę – najlepszego inwestora – czeka nagroda główna w wysokości 6 500 PLN, a łączna pula nagród pieniężnych w konkursie to ponad 30 000 PLN.
l

Każdy uczestnik będzie dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. W pierwszym miesiącu uczestnicy będą mogli inwestować w akcje spółek wchodzących w dniu rozpoczęcia Gry w skład indeksów WIG20 i mWIG40 oraz w ETF-y. Finałowa rozgrywka, w której weźmie udział 10 najlepszych uczestników, odbędzie się 8 czerwca br. w Sali Notowań GPW. Podczas Finału nagrodzonych zostanie pięciu najlepszych uczestników nagrodami pieniężnymi, a każdy uczestnik otrzyma członkostwo Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych.
lll

Aby zgłosić się do konkursu należy w nieprzekraczalnym terminie do 4 kwietnia 2021 r. wypełnić formularze rejestracyjne znajdujące się na stronie iichallenge.gpw.pl.
l