W grudniu wszyscy otwieramy serca💝. Każdego dnia w oczekiwaniu na Święta oddajemy się refleksji nad światem, życiem i miłością. I my w tym roku też otwieramy serca dla tych, którym brakuje na co dzień głosu, by wyrazić emocje, przekazać potrzeby lub poprosić o pomoc😿.


Podobno najbardziej złudna w życiu jest obojętność. My z pewnością dalecy jesteśmy od obojętności względem tego co dookoła nas, jednak wiemy, że i dla Was ważne jest to, co kształtuje naszą wspólną rzeczywistość. Odliczając dni do Świąt, postanowiliśmy w tym roku, inaczej niż zwykle, stworzyć najpiękniejsze paczki🎁, dzięki którym otrzymywanie zamienimy na dawanie i udowodnimy moc wspólnego działania.
Każdy z Was codziennie może podarować odrobinę miłości, tym, którzy tylko podnosząc #USzyDoGóry okazać mogą, co czują. Zbierzmy dla zwierząt wszystko to, co sprawi, że i dla nich zimowy czas stanie się pełny magii i… życzliwości.
Od fundacji wiemy, że najbardziej potrzebna jest 𝙠𝙖𝙧𝙢𝙖 𝙙𝙤𝙗𝙧𝙚𝙟 𝙟𝙖𝙠𝙤𝙨́𝙘𝙞 (𝙨𝙪𝙘𝙝𝙖 𝙞 𝙢𝙤𝙠𝙧𝙖) 𝙙𝙡𝙖 𝙠𝙤𝙩𝙤́𝙬 𝙞 𝙥𝙨𝙤́𝙬 𝙤𝙧𝙖𝙯 𝙙𝙧𝙖𝙥𝙖𝙠𝙞.
Zachęcamy do WSPÓŁPRACY! Zapraszamy do udziału nie tylko środowisko akademickie, ale również PRZEDSZKOLA i SZKOŁY ze Szczecina i okolic. Ciężkie czasy dotykają wszystkich, więc zróbmy to RAZEM.
𝙎𝙩𝙬𝙤́𝙧𝙯𝙘𝙞𝙚 𝙬𝙨𝙥𝙤́𝙡𝙣𝙞𝙚 𝙣𝙖 𝙧𝙤𝙠𝙪/𝙬 𝙜𝙧𝙪𝙥𝙞𝙚/𝙬 𝙨𝙯𝙠𝙤𝙡𝙚/𝙬 𝙠𝙡𝙖𝙨𝙞𝙚 🎁𝙥𝙖𝙘𝙯𝙠𝙚̨ 𝙙𝙡𝙖 𝙯𝙬𝙞𝙚𝙧𝙯𝙖𝙠𝙤́𝙬🎁! My, w razie jakbyście mieli kłopot z dostarczeniem jej pod adres zbiórki, podjedziemy po nią w Szczecinie. Możecie też przywieźć ją pod nasz adres lub wysłać:
#USzyDoGóry
Ul. Mickiewicza 16
70-383 Szczecin

I koniecznie 𝙬𝙧𝙯𝙪𝙘́𝙘𝙞𝙚 𝙯𝙙𝙟𝙚̨𝙘𝙞𝙚 𝙥𝙖𝙘𝙯𝙠𝙞 𝙣𝙖 𝙁𝙖𝙘𝙚𝙗𝙤𝙤𝙠𝙖/𝙄𝙣𝙨𝙩𝙖𝙜𝙧𝙖𝙢 𝙞 𝙤𝙯𝙣𝙖𝙘𝙯𝙘𝙞𝙚 #𝙐𝙎𝙯𝙮𝘿𝙤𝙂𝙤́𝙧𝙮 ❤️❤️❤️ Pokażmy, jaka jest w nas MOC 💪💪💪
Bo my mamy tą moc, my mamy siebie i nieskończone perspektywy działania. To wszystko daje nam świat, więc teraz i my dajmy coś światu i naszym mniejszym siostrom i braciom.
Akcja trwa do 18 grudnia.
𝘋𝘢𝘳𝘺 𝘵𝘳𝘢𝘧𝘪𝘢̨ 𝘥𝘰 𝘱𝘰𝘥𝘰𝘱𝘪𝘦𝘤𝘻𝘯𝘺𝘤𝘩 𝘚𝘵𝘰𝘸𝘢𝘳𝘻𝘺𝘴𝘻𝘦𝘯𝘪𝘢 𝘚𝘱𝘰ł𝘦𝘤𝘻𝘯𝘰–𝘌𝘬𝘰𝘭𝘰𝘨𝘪𝘤𝘻𝘯𝘦𝘨𝘰 „𝘡𝘸𝘪𝘦𝘳𝘻𝘦̨𝘤𝘺 𝘛𝘦𝘭𝘦𝘧𝘰𝘯 𝘡𝘢𝘶𝘧𝘢𝘯𝘪𝘢” 𝘰𝘳𝘢𝘻 𝘛𝘖𝘡 𝘚𝘻𝘤𝘻𝘦𝘤𝘪𝘯.
#𝙐𝙎𝙯𝙮𝘿𝙤𝙂𝙤́𝙧𝙮 🐶🐱