W dniach 12-16. grudnia w Instytucie Ekonomii i Finansów  w ramach programu Erasmus+ zajęcia prowadził  Prof. Dr  Thomas  Batz z uczelni partnerskiej DHBW Heilbronn z Niemiec. Z wizytą przebywali również studenci z tej uczelni, którzy realizowali projekt.

Studenci wraz z Prof. T. Batzem realizowali projekt polegający na porównaniu polskich i niemieckich firm w zakresie działań  brandingowych, celem ich wizyty była również wymiana międzykulturowa, w tym udział w zajęciach na US.  W trakcie wizyty odbyło się spotkanie, którego tematem była m.in. współpraca uczelni w zakresie zwiększenia mobilności studenckiej.

W spotkaniu uczestniczyli:  prof. Dr Nicole Graf, rektor DHBW Heilbronn, prof. Dr Thomas Batz,  dr Tomasz Norek, prodziekan ds. studenckich, prof. US dr hab. Małgorzata Porada-Rochoń – zastępca dyrektora Instytutu Ekonomii i Finansów,  prof. US dr hab. Agnieszka Majewska – koordynator programu  Erasmus +, prof. zw. dr hab. Juliusz Engelhardt i dr Dominika Kordela.