Serdecznie zapraszamy do udziału w I Ogólnopolskiej Konferencji Doktorantów i Studentów pt. „Współczesna ekonomia w obliczu zmieniającego się prawa”, która odbędzie się 22 kwietnia 2023 roku w Aula Nowa na Wydziale Ekonomii, Finansów i Zarzadzania Uniwersytetu Szczecińskiego oraz na platformie MS Teams.

Obowiązują zapisy przez formularz rejestracyjny:
forms.gle

Abstrakty należy przesłać na adres mailowy: konferencjasdwe@gmail.com

Wytyczne do abstraktu znajdują się w regulaminie konferencji: drive.google.com

Ważne terminy:

• 10.04.2023 – ostateczny termin rejestracji uczestników przez formularz rejestracyjny oraz przesłanie abstraktów na wskazany adres mailowy
  • 13.04.2023 – informacja zwrotna do kandydatów dotycząca kwalifikacji na konferencji
  • 14.04.2023– do uczestników zostanie przesłany harmonogram wystąpień

Link do wydarzenia na Facebooku: fb.me

Link do spotkania online: teams.microsoft.com

Wydarzenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia uczestnikom dostęp do przerw kawowych i poczęstunku.

Zarówno uczestnikom czynnym jak i biernym będzie możliwość wystawienia certyfikatu w wersji online.