Serdecznie zapraszamy całą społeczność akademicką na wykład z Prof. Dr. Maurice Kamgą, dyplomatą, sędzią, członkiem Międzynarodowego Trybunału Prawa Morza w randze vice Sekretarza Generalnego ONZ, Prezydenta HITAS.

Wykład pt. „The ABC of the International Law of the Sea” odbędzie się w dniu 03.04.2023 (poniedziałek), o godz. 11:45-13:30 w s. 127. Spotkanie odbędzie się w j. angielskim.

Spotkanie z Prof. Dr. Maurice Kamgą jest inaguracją wydarzenia InNow2023, którego finał odbędzie się w dniach 18-19.04.2023 na Uniwersytecie Szczecińskim.

Zapraszamy do śledzenia nas w mediach społecznościowych: facebook

InNow203 sfinansowane zostało ze środków Regionalnej Inicjatywy Doskonałości.

Organizatorem wydarzenia jest Instytut Ekonomii i Finansów.

Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Pan Olgierd Geblewicz, Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego; Pan Piotr Krzystek, Prezydent Miasta Szczecina oraz Prof. dr. hab. Waldemar Tarczyński, JM Rektor Uniwersytetu Szczecińskiego.

Partnerami strategicznymi są: HITAS – Hanseatic Institute for Technology and Applied Sciences oraz SCIEA – Social Capital Initiative for Europe and Africa.

Patronat medialny objęło NiUS Radio Uniwersytetu Szczecińskiego.