Akcja #zostańwdomu trwa i jej czas można wykorzystać kreatywnie! Uniwersytet Szczeciński zaprasza wszystkich swoich studentów I lub II stopnia, zarówno studiów stacjonarnych, jak i niestacjonarnych, do udziału w konkursie „SUPER CASTING 2020”.

Do wygrania atrakcyjne nagrody! Wystarczy zrobić sobie zdjęcie i wysłać do organizatorów za pomocą formularza zgłoszeniowego.

Laureaci konkursu wezmą udział w sesji fotograficznej  i  zostaną  twarzami  Uniwersytetu  Szczecińskiego w kampaniach reklamowych na rok akademicki 2021/2022.

Grand Prix zostanie wręczone 5 osobom, które oprócz sesji, otrzymają bony podarunkowe do CH Galaxy o wartości 300 zł. Laureatów wyłoni jury.

Dodatkowo na uczestnicy będą walczyć o nagrodę publiczności. Na facebookowym profilu Uniwersytetu Szczecińskiego odbędzie się głosowanie i trzy osoby z największą ilością “lajków” wygrają głośniki JBL GO2.

Selfie lub nie – forma jest dowolna! Liczy się uśmiechnięta twarz, która wkrótce może znaleźć się na okładce informatora. Masz już fotkę z uniwerku, akademika lub podróży? Jeśli została zrobiona niedawno – śmiało – możesz ją wysłać!

WAŻNE TERMINY:

zgłoszenia: 17 marca 2020 – 8 kwietnia 2020

głosowanie na Facebooku: 15-26 kwietnia 2020

obrady jury: 27-29 kwietnia 2020

ogłoszenie wyników: 30 kwietnia 2020

WIĘCEJ INFORMACJI I REGULAMIN: http://konkurs.usz.edu.pl