Z radością informujemy, że z inicjatywy Instytutu Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego wydarzenia naukowe i popularnonaukowe, zaplanowane na rok 2024 stały się częścią kalendarium „Roku Edukacji Ekonomicznej 2024”, ustanowionego decyzją Senatu RP. Planowane inicjatywy zawarto w kalendarium „Obchodów REE w Instytucie Ekonomii i Finansów Uniwersytetu Szczecińskiego”.

.

Ogłoszony Rok Edukacji Ekonomicznej stanowi formę docenienia poczynionych na przestrzeni ostatnich 100 lat wysiłków tysięcy osób i instytucji zaangażowanych w popularyzowanie i przekazywanie wiedzy ekonomicznej, a także wyraźnym wsparciem dla działań podejmowanych obecnie zarówno przez instytucje publiczne, jak i podmioty sektora pozarządowego.

.

„Rok Edukacji Ekonomicznej 2024” to największa inicjatywa realizowana w obszarze pozaformalnej edukacji ekonomicznej i finansowej w Polsce. Parasolowy charakter „Roku Edukacji Ekonomicznej 2024” zakłada jak największe rozproszenie działań i aktywności, realizowanych oddolnie, tak aby dotrzeć do najbardziej odległych zakątków Polski.

.

Przed nami 32 wydarzenia! Serdecznie zapraszamy do uczestnictwa i pogłębiania wiedzy ekonomicznej!