• 23 KWIETNIA 2024
    Wyjątkowy księgozbiór prof. Józefa Hozera

W dniu 18 kwietnia br. odbyło się uroczyste przekazanie księgozbioru prof. dra hab. Józefa Hozera Bibliotece Ekonomicznej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania US przy ul. Mickiewicza 64.

• 22 KWIETNIA 2024
    Stacja Motywacja – dr hab. Małgorzata Porada-Rochoń, prof. US

Już 22 kwietnia 2024 r. o 11:00 w auli starej budynku Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania przy ul. Mickiewicza 64 odbędzie się kolejna edycja spotkań „Rzut na stół”, tym razem we współpracy z Instytutem Ekonomii i Finansów. Spotkanie wpisuje się w obchody Roku Edukacji Ekonomicznej.

• 18 KWIETNIA 2024
    Business Day 4 w Instytucie Ekonomii i Finansów!

Serdecznie zapraszamy studentów do uczestnictwa w Business Day 4 – Pokolenie X, Y, Z na rynku pracy.

• 17 KWIETNIA 2024
    Rozmowa Dnia: dr hab. Stanisław Hońko, prof. US

W kolejnym wydaniu audycji pt. „Różne oblicza ekonomii” gościem Nius Radia jest dr hab. Stanisław Hońko, prof. US – pracownik Katedry Rachunkowości, Przewodniczący Rady Naukowej Instytutu Ekonomii i Finansów, sprawujący również funkcję Prezesa Zarządu Głównego Stowarzyszenia Księgowych w Polsce.

• 17 KWIETNIA 2024
    Rok Edukacji Ekonomicznej – Warsztaty w Szkole Podstawowej nr 11

W ramach obchodów Roku Edukacji Ekonomicznej z inicjatywy Pani Profesor Małgorzaty Tarczyńskiej-Łuniewskiej, 11 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 11 w Szczecinie odbyły się warsztaty nt. „Decyzje finansowe. Pierwsze kroki w zarządzaniu środkami pieniężnymi”. Spotkanie było skierowane do uczniów klas siódmych.  Warsztaty prowadziła dr Dominika Kordela.

• 16 KWIETNIA 2024
    Rekrutacja do programu MOST

Od 15 kwietnia do 15 maja 2024 r. trwa rekrutacja do Programu Mobilności Studentów i Doktorantów „MOST” na semestr zimowy lub cały rok akademicki.

• 12 KWIETNIA 2024
    Trwa rekrutacja na studia podyplomowe Master of Business Administration

Trwa rekrutacja na XXXVI edycję studiów podyplomowych MBA Uniwersytetu Szczecińskiego. Master of Business Administration to prestiżowy kierunek kształcenia menedżerów pozwalający poznać podstawowe zasady, metody i praktyczne wskazówki umożliwiające profesjonalne zarządzanie organizacjami. Studia te przeznaczone są dla osób pełniących w przedsiębiorstwach kierownicze stanowiska, ale niekoniecznie posiadających wykształcenie ekonomiczne.

• 11 KWIETNIA 2024
    Rzut na stół VI

Ekonomia kojarzy Ci się z nudną teorią, stertą tabel i niezrozumiałymi wzorami? Nic bardziej mylnego! Instytut Ekonomii i Finansów US, Akademicki Biuro Karier US, Stowarzyszenie Topory Szczecin i Pan Mysza zapraszają na 6. edycję „Rzut na Stół”. Dołącz do nas 22 kwietnia o godzinie 11:00 w Auli Starej Wydziału Ekonomii, Finansów i Zarządzania US!